Čím více hráčů, tím větší zábava. Tak by se dala nazvat nová hra na konzoli Nintendo Switch Super Mario Party. Ve hře máte na výběr 8 hlavních a zajímavých her a 80 neméně zajímavých miniher, které vás vtáhnou do děje Super Maria.

Super Mario Party Gameplay:

Po několika neúspěšných pokusech vrátit podobně koncipovaného Mária do hry, může být nové vydání značným úspěchem a to má na svědomí také fakt, že tento druh hry potřebuje konzoli tzv. do ruky.

A právě všestrannost Switche je to, co dělá ze Super Mária Party tak skvělou hru. Skvěle se zabavíte jak ve dvou hráčích tak ve čtyřech. Hra se také dobře hraje se dvěma Switchi. Pokud se budete chtít probojovat mezi 80 minihrami, můžete si to také vyzkoušet v Single Player módu. Kombinace nabízeného obsahu, jedinečné funkce a plynulým ovládáním pohybu dělá ze Super Mario Party opravdu skvělou herní zábavu.

Skoro všech osm módů je dostupné již od začátku až na mód Challenge Road, který odemknete až projdete všechny uzamčené minihry. Ve hře máte na výběr ze 16 postav, některé si budete muset postupem hraní odemknout. Nechybí však Dry Bones, Donkey Kong a další.

Pro jednodušší navigaci hrou, získáte tzv. Party Pad, který vás navede všemi módy a minihrami celé hry.

Hra je dostupná jak v digitálním tak v krabicovém vydání. V Nintendo eshopu ji koupíte za 1499 Kč. Hra je pro jednoho až čtyři hráče.

Jazyky: Angličtina, Španělština, Francouzština, Němčina, Italština, Ruština.

Požadované volné místo: 4,8 GB (v případě digitálního stažení)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here