Star Conflict byla vydána v létě roku 2012. Podílel se na ní ruský vývojářský tým a zahrát si ji zájemci mohou na platformách Microsoft Windows, Linux, SteamOS a Mac OS.

Hvězdná zábava se Star Conflict

Jedná se o akční simulátorovou hru v multiplayeru. Tvůrci nás v ní přenesou do vesmírného světa. Přestože nikdy nepatřila mezi nejhranější hity, v konkurenci masově oblíbených titulů si nevede špatně a svoje publikum má i dnes.

Hra je dostupná zcela zdarma a v tom tkví její úspěch. I navzdory tomu, že jí na záda dýchají propracovanější tituly jako Star Citizen a že notný kus slávy ji ubrala i War Thunder. Velmi povedená grafika dokáže zaujmout ještě v současné době. Příjemným bonusem jsou pak naprosto minimální hardwarové nároky.

Star Conflict Gameplay:

 

Ve hře se dostanete do pozice pilota, který se účastní meziplanetárního konfliktu. Na samém začátku si musíte vybrat svou stranu, ke které se přidáte. Bojovat můžete proti počítači v módu PvE (hráč proti prostředí) nebo PvP (hráč proti hráči). Je přitom jedno, jestli preferujete bitvy skupinové nebo jste spíše individualisté.

Intergalaktická bitka jak se patří

Epické bitvy se odehrávají na desítkách různých lokací. K dispozici máte celkem více než stovku vesmírných lodí přizpůsobených konkrétnímu účelu a samozřejmě početný arzenál zbraní. Lodě i moduly si navíc můžete rovněž sami vyrábět. Pohyb v herním světě je založen na plnění úkolů, průzkumu dané oblasti a kooperaci se spojenci i boji s nepřáteli.

S dalšími hráči tak můžete svádět mohutné bitvy nebo se naopak pokusit díky spolupráci zvítězit nad nepřáteli a vesmírnými monstry, která se urputně snaží získat ve fiktivním světě nadvládu. Jakýmsi vrcholem celé hry je pak vytváření korporací.

Že hra neztrácí dech ani po letech, to vývojáři dokázali hlavně s velkolepou aktualizací nazvanou Journey, která v roce 2017 vzbudila v herním světě právem pozornost. Původní hra byla díky tomuto upgradu obohacena o nové úrovně, nové vesmírné lodě, flotily a taktéž o aktivní moduly.

Star Conflict Screenshoty

Co si myslíte o hře Star Conflict vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here