Za My Little Farmies stojí vývojáři z upjers, kteří vzali útokem herní svět i se svým počinem My Free ZOO. V tuzemsku jsme se vydání strategie dočkali už v roce 2012. Primárně je určena pro webový prohlížeč.

Vypěstujte si vlastní prosperující vesnici

Stavební strategie vám umožní poznat život na vesnici. Vybudujete si vlastní prosperující farmu se vším, co k ní patří: Se záhonky plnými zeleniny, zvířaty nebo třeba mlýnem na zpracování obilí. S tím, jak získáváte ze surovin a vytvořených produktů vyšší výnos, máte možnost stavět a farmu rozšiřovat, až se vám podaří vybudovat kompletní vesnici.

Uplatníte tady i schopnost taktizovat. Plodiny rostou různě dlouho a jsou různě drahé. Abyste tak na výnos jen nekonečně dlouho nečekali, musíte umět plánovat. Výstavba některých budov je ale i tak velmi drahá, takže se vám hra pořádně protáhne.

My Little Farmies gameplay

Hra je tak určena všem, které baví klasické budovatelské strategie a zároveň jim příliš nesedí jejich bojová část, kdy je expanze v rámci herního území podmíněna jeho dobitím na nepřátelích. V My Little Farmies se můžete věnovat čistě rozvoji vlastní vesničky a její úspěšné fungování je založeno ryze na ekonomii a obchodu.

V jednoduchosti je síla

Dbát musíte i na to, aby se těm, kteří si přijdou nakoupit vaše suroviny nebo produkty, u vás líbilo. Zajímavé využití dekoračních prvků, které ve hře nejsou pouze samoúčelně, určitě přispívá k větší zábavnosti.

Hratelnost si tak drží tato strategie na solidní úrovni. V čem pokulhává, to je jednoznačně grafické zpracování, které působí už lehce zastarale. Prostředí ovšem zůstává příjemně přehledné a jednoduché, přemíra efektů by mu určitě uškodila.

Hra je samozřejmě v základu zdarma. Bonusovou komoditu, kterou je zlato, už ovšem můžete ve větším objemu dostat pouze tehdy, když do hry vložíte reálné peníze. Pokud chcete hrát zdarma, možné to je, budete si muset na dosažení svých cílů zkrátka o něco déle počkat. Platící hráči tedy nijak extrémně zvýhodněni naštěstí nejsou.

Screeny ze hry

Co si myslíte o hře My Little Farmies?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here