Hra My Free ZOO vznikla pod rukama německého vývojářského týmu. Jedná se o budovatelskou strategii, kterou si můžete zahrát přímo ve svém prohlížeči. V ČR vyšla v roce 2012.

Za zvířaty do online světa

Ve hře se ocitáte v roli ředitele zoologické zahrady, před kterým se otvírá nelehký úkol: Vybudovat prosperující podnik. Čím více do ZOO investujete, tím hezčí prostředí vytvoříte a spokojenější budou i vaše zvířata. A to současně znamená větší příliv návštěvníků a více prostředků na další vývoj.

V průběhu hry navíc postupujete jednotlivými levely, které vám odemknou možnost dalších a dalších vylepšení. Zapomínat nesmíte nejen na nová zvířata, ale ani na dekorace a další atrakce v podobě například stánků s občerstvením.

My Free ZOO Gameplay

V My Free ZOO najdete v mnohém podobné rysy s legendární hrou ZOO Tycoon. V této hře však nevystupujete jen sami za sebe. Vyžaduje se po vás, díky tomu, že se jedná o online hru, také kooperace s ostatními hráči. Z té vám mohou plynout zajímavé odměny.

Hlavní přednosti My Free ZOO

Příjemnou inovací klasické budovatelské strategie je systém založený na sbírání kartiček. V nich se mezi běžnými kartami objevují i ty bonusové. Dají se získat za odměnu a otevřou vám další možnosti v podobě vzácných zvířat, která si můžete do své ZOO umístit. Kartičky můžete i měnit s ostatními hráči.

Flashová strategie sbírá body ještě v jedné oblasti: Velkém množství obsahu, a to nejen co se týče samotných zvířat, kterých je více než padesát druhů, ale i dekorací a dalších prvků. Roztomilé ztvárnění přispívá k tomu, že hru lze jednoznačně doporučit, když si chcete u hraní odpočinout a nelákají vás náročné taktické strategie nebo akční tituly plné bitev.

Hra je zdarma, potřebujete pouze prohlížeč. Nemusíte nic stahovat nebo instalovat. Minimální hardwarová náročnost je vykoupena grafikou, která působí poněkud ploše a rozhodně nenadchne vyznavače propracovaných her.

Screeny ze hry:

Hráli jste My Free ZOO? Co si o hře myslíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here