Lineage II baví hráče už od roku 2003 a pochází z dílny korejských vývojářů. Hra je určena pro operační systém Windows.

Vtáhne vás do fantazie

Online hra se odehrává ve světě fantasy a navazuje na původní hru Lineage. Jedná se o typ MMORPG neboli hromadná online hra na hrdiny. Hráč se se svou postavou dostává do virtuálního světa Aden a Elmore.

Lineage II Gameplay

Modernizovaná verze světa je ve 3D zobrazení, původní verze si však vystačily s 2D. Ve hře jsou obsaženy prvky RPG, hráč si tedy vybere svou postavu, za tu jedná a do značné míry tak utváří herní svět. Ten může být velmi rozsáhlý a komplikovaný.

Potvrzuje to i Lineage II, na kterou si musíte vyhradit opravdu velké množství času. Přispívá k tomu i fakt, že vývojáři přes notně pokročilé datum vydání hru několikrát inovovali. Zájemcům se tak do rukou dostaly nové mapy a řada dalších prvků. Zhruba každých šest měsíců vycházejí od tvůrců hry nové expanze.

Při výběru svého hrdiny si můžete vybrat celkem šest různých ras. S tou se vydáváte na objevování tajů fantasy říše a postupně získáváte nová kouzla a zlepšujete dostupnou výbavu v podobě zbraní nebo brnění.

Nekonečný svět Lineage II

Zabíjením monster pak dokážete vylepšovat svoje zkušenosti a dovednosti. Součástí hry je také mód PvP (tedy hráči proti sobě) nebo PK, jejímž účelem je zabíjet ostatní hráče. Hrát můžete i ve formě clan wars.

Mimo likvidování monster můžete ve hře dobývat pevnosti nebo plnit jednotlivé úkoly. To vše přispěje ke zlepšení vaší pozice. S vybranou postavou se máte možnost v pokročilých levelech také specializovat. Plnění jednotlivých úkolů se lze věnovat zcela samostatně, někdy se vám ale vyplatí spolupracovat se svými spoluhráči.

Ve své době byla hra oceňována primárně pro velmi podařený fyzikální model a propracovanou okouzlující grafiku. Hráči se navíc ve fiktivním světě dostává velké volnosti, se kterou se na jeho chodu smí podílet. Možnosti zábavy jsou proto jen velmi málo omezené.

LineAge II Screeny ze hry

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here