1Diablo III: Eternal Collection

Diablo je remasterovanou hro upro konzoli Nintendo Switch. Jedná se o akční RPG, kde budete kosit nepřátele, získávat nové úrovně, dovednosti a zkušenosti. Postupně budete sbírat sběratelské předměty a stávat se silnějšími. Hru můžete také hrát s dalšími až 4 hráči na jednom nintendu nebo více konzolích což tady ještě nebylo. Skvělé také je, že si Diablo budete moct zahrát i v tramvaji nebo v čekárně.

Vychází: 2.11.2018
Cena: 1 549 Kč

2Moonlighter

Moonlighter je akční RPG, hlavní hrdina Will, který sní o tom být hrdinou. Žije ve městě nazývaném Rynoka, kde udržuje svůj obchůdek. Ve hře se budete starat o svůj obchod, bojovat s nepříteli, potkávat ostatní sousedy z vesnice nebo cestovat do jiných světů, postupně budete nabírat zkušenosti a sbírat různé předměty, se kterými pak můžete obchodovat.

Vychází: 5.11.2018
Cena: 619 Kč

3Skytime

SkyTime je 3D hra jejímž cílem je se svým hrdinou zpomalovat čas, vyhýbat se kulkám, ničit věže a překonávat překážky. Ve hře SkyTime jste vědec, který ztratil svou rodinu pod lavinou, a který se ji snaží získat zpět. Vytvořili jste stroj, který umí procházet časem avšak vám chybí jedna komponenta, kterou je reaktorové jádro, ze kterého získává stroj energii. Problém je, že jste jádro ukradli z podniku Mortech, která výs teď pronásleduje, utečete jim?

Vychází: 5.11.2018
Cena: 75 Kč

4World of Final Fantasy Maxima

Tato hra byla původně vydána v říjnu 2016 s názvem World of Final Fantasy a teď přichází na Nintendo Switch s novými funkcemi. Ve hře budete bojovat s legendárními hrdiny Final Fantasy.

Vychází: 6.11.2018
Cena: 1 199 Kč

5Rogue Legacy

Ve hře Rogue Legacy může být každý hrdinou. Budete v ní bojovat a bojovat a nebude to jednoduché. Naštěstí zde sbíráte zlato, které pak můžete poutíž na vylepšení vaší postavy. Jedná se o 2D hru.

Vychází: 6.11.2018
Cena: 375 Kč

6Grip

Grip je závodní hrou, ve které budete závodit protí ostatním hráčům nebo počítači s vlastním autem vyzbrojeným těžkými zbraněmi. Zbraně pak budete moci použít na zničení protivníků. Hra obsahuje 22 tratí ve čtyřech exotických planetách, můžete závodit jak v Signle playeru tak Multiplayeru pro až 19 hráčů. Budete mít na výběr z 15 vyzbrojených závodních aut.

Vychází: 6.11.2018
Cena: 999 Kč

7Battlezone Gold Edition

Projděte napínavou hrou Battlezone Gold Edition, která je pro 1-4 hráčů, kde se různá prostředí, nepřátelé a typy misí smíchají dohromady. Žádné dvě hry nebudou stejné! Ve hře budete mít jakýsi tank, se kterým budete bojovat s dalšími hráči ať už hrajete Single nebo Multiplayer.

Vychází: 8.11.2018
Cena: 875 Kč

8Sky Force Anniversary

Vylepšení již vydané hry Sky Force na Nintendo Switch. Ve hře budete bojovat v jakémsi vesmíru proti spoustě nepřátelským strojům, které budete muset všechny zničit. Postupem budete vylepšovat svou loď, která bude silnější a nepřátelé vám tak budou připadat stále jednodušší, každým novým levelem však bude hra stále těžší, takže se nemusíte bát, že by vás nudila.

Vychází: 8.11.2018
Cena: 275 Kč

9Minecraft: Story Mode – Season Two

Hru Minecraft snad ani nemusíme představovat. Bude obsahovat všech pět epizod a jednu zcela novou.

Vychází: 9.11.2018
Cena: 1 150 Kč

10Sid Meiers Civilization VI

Postavte si vlastní impérium na Nintendo Switch v této strategické hře. Pokud si hru koupíte, budete v ní prozkoumávat novou půdu, vynalézat nové technologie a bojovat s nepřáteli až nakonec vybudujete největší civilizaci lidstva.

Vychází: 16.11.2018
Cena: 1 349 Kč

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here