Hra Crossout se fanouškům poprvé představila na jaře roku 2017. Určena je pro platformy PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows a Xbox.

Crossout Gameplay:

Akční střílečka v postapo hávu

Onlinová akční střílečka ve stylu Mad Max pochází z Ruska. Zavede nás do postapokalyptického světa. Ten se k radosti všech fanoušků od prvotního spuštění hry neustále rozrůstá, přibývají třeba nové frakce. Vybrat si můžete stejně tak ze široké nabídky více či méně šílených vozidel nebo jiných přibližovadel.

Vytvořit si máte možnost i svoje vlastní a jejich schopnosti pak naostro vyzkoušet v utkání proti reálným hráčům. V konstrukci se vlastní fantazii rozhodně meze nekladou, a to jak z hlediska technologického, protože k dispozici jsou kulomety či raketomety, tak i po designové stránce.

Lidová tvořivost se tak v tomto případě projevuje na plné obrátky. Ostatně zaměřit se i na vzhled vašeho plechového miláčka má smysl, hra se povedla i po designové stránce. Tvorba vlastních vozidel bez nadsázky patří k těm nejzábavnějším momentům celé hry.

Dlouhá zábava s jednoduchým cílem

Hráči mohou hrát v různých módech, vždy se musejí zapojit do konkrétní tzv. frakce. Mezi oblíbené stále patří klasický PvP neboli hráč proti hráči, o kterém bychom už ale nemohli tak úplně říci, že by si držel výsadní postavení. Za vyzkoušení stojí také kooperativní módy, časově omezené události, které mají specificky nastavené podmínky, denní mise, týdenní mise, výzvy. Díky tomu hra neztrácí na hratelnosti ani po delší době.

Cíl? Celkem jednoduchý: Postavte proti sobě dva nepřátelské týmy a jednoduše se pusťte do poctivé řezničiny. Komu se podaří vystřílet soupeře jako první, případně si zabrat kýžený bod na mapě, vyhrál.

Sympatické na hře je, že součástky si můžete pořizovat postupně tak, jak se vám bude ve hře dařit, případně si je podle vlastního uvážení jednoduše koupíte. Podle autorů máte vždy na výběr z obou možností. Hra díky tomu není založena pouze na penězích a ochotě hráčů investovat.

Co si myslíte o hře Crossout vy?

Napište do komentářů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here