Wales Interactive potvrdilo vydání First-person herního hororu Maid of Sker pro konzoli Nintendo Switch. Podle výrobců by měla hra vyjít ve třetím čtvrtletí roku 2019, takže máme ještě spoustu času než si hru budeme moci zahrát. Pro fanoušky však studio vydalo nový trailer ukazující kousky hry.

Základem hry je strašidelný příběh Elizabeth Williamsové, kde hrajete za postavu jménem Thomas Evans, muzikanta, který se snaží zachránit ženu, kterou miluje. Příběh se odehrává v roce 1898 v domě zvaném Sker House, který dodnes stojí v Británii.

V hororové hře budete muset čelit různým výzvám jak přežít a to bez zbraně a odkázaný jen na vaše rozhodnutí. Co je na hře velmi zajímavé, že může mít více cest a tak je příběh různě ohýbán a to znamená také různé konce. Hru si tak můžete užít vícekrát a bude pokaždé jiná.

To co závisí na vašem přežití je schopnost se schovat, utíkat nebo rozptýlit nepřátele, kterým také můžete nastražit pasti, žádnou zbraň však po ruce mít nebudete. Jak budete dál hrát, vyhnout se nepřátelům bude stále složitější.

Hru si budete moct užít také na PS4 nebo Xbox One.

Pro nedočkavce vydal výrobce oficiální trailer:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here